PORTFÖYLER

PORTFÖYLER

Başarıya Giden Yol

Pazarlama Planı.

Gayrimenkul Pazarlaması yapılırken en önemli yol haritamız her mülk için farklılıklar gösteren detaylı bir şekilde hazırladığımız Gayrimenkul Pazarlama Planımızdır. Her gayrimenkulün kendine has bir kimliği olduğu için pazarlama planı mülke göre farklılık gösterse de yapacağımız çalışmalar şu şekildedir.

RAKİP PAZAR ANALİZİ – FİYATLANDIRMA

Gayrimenkul pazarlamasında ilk önceliğimiz mülkünüzün fiyatını belirlemektir. Çünkü doğru fiyat hızlı satışın önceliğidir. Bunun için de piyasada mülkünüzle eş değer mülkler incelenerek (satış fiyatı – satış süresi – satılmadıysa ne kadar zamandan beri ilanda – pazarlama kanalları vs) size rapor halinde sunulacak. Mülkünüze özel olarak hazırladığımız detaylı pazar analizi mülkünüzün güncel değeri için anahtar niteliği taşır.

PROFESYONEL FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Gayrimenkul Pazarlamasında önceliğimiz Gayrimenkulünüzün Profesyonel şekilde fotoğraflanması. Doğru sahneleme, doğru açı ve doğru ışıkla fotoğraflanmış gayrimenkulünüz, pazarda rakiplerinizin bir adım önünde olacak.

DRONE ÇEKİMİ

Lüks Gayrimenkul Pazarlamasının olmazsa olmazlarının başında drone ile fotoğraf ve video çekimi gelir. Mülk alım kararında video film çekimlerinin etkisi oldukça yüksektir.

DİJİTAL PAZARLAMA (ONN LİNE PAZARLAMA)

Dijital Pazarlama, son yıllarda Gayrimenkul Pazarlamada ilk sıralarda yer alıyor. Web siteleri, ilan listeleme siteleri, sosyal medya gibi kanallar çağımızda satışı oldukça hızlı hale getiriyor.

Web Siteleri;

Mülkünüzün Tanıtımı Pazaryeri olarak tanımlanan Emlak Sitelerinde (Sahibinden com, Hürriyet Emlak vs) ve www.nuketdogan.com adresinde yayımlanacaktır.

Sosyal Medya;

Facebook- Instagram gibi sosyal paylaşım sitelerinde ilanınızla ilgili hazırlanan postlar   sözleşme süresince belirli periyotlarda yayınlanacaktır.

Mülkünüzün tanıtımı için Sosyal Medya Siteleri için hazırlanan reklam görselleri sponsorlu reklam aracılığıyla paylaşılarak mülkünüze ilgi duyabilecek kişilere ulaştırılacaktır.

E-mailing;

Gayrimenkulünüzün fotoğraflarının ve özelliklerinin yer aldığı bir tanıtım sayfası hazırlanacaktır. Bu tanıtım sayfası ofis içindeki tüm gayrimenkul danışmanlarına dağıtılacak ve evinizle ilgilenen, evinize servis yaptığımız tüm alıcı adaylarımıza verilecektir.

Bu sayede ofisimizde gayrimenkulünüzle ilgilenen herkes yazılı ve görsel bir dökümandan istedikleri anda gayrimenkulünüzle ilgili bilgilere anında ulaşabilecek, başka ilgilenenlerle doğru bilgileri paylaşabilecektir.

Aynı zamanda hazırlanan özellikler sayfası yasal e-mail havuzu aracılığı ile mülkünüzle ilgilenebilecek kategorideki Türk ve Yabancı müşterilerimize e-posta edilerek tanıtımı sağlanacaktır.

BASKILI ÜRÜNLER (OFFLİNE PAZARLAMA)

Online mecralarda mülkünüzle ilgili tanıtım yaparken off line mecraları es geçmiyoruz elbette. Klasik pazarlama metotlarından da yararlandığımız pazarlama planımız mülkünüzle ilgili alıcı adaylarına ulaşabilmek için çok yönlü olarak hazırlanmakta.

Broşürler;

Gayrimenkulünüz için özel olarak hazırlanmış broşürler ve el ilanları gerekli görüldüğü takdirde  mülkünüzün olduğu bölgede dağıtılacaktır. Ayrıca semtte yapılan aktivitelerde(semt pazarı, AVM gibi Merkezlerde) sergilenip dağıtımı sağlanacaktır.

Bu sayede gayrimenkulünüzün en yaygın tanıtımı ve Pazarda olduğunun haberini yayma çalışması yapılmış olacaktır.

Afiş – Branda;

Mülkünüze SATILIK ya da KİRALIK afişi asılacaktır.‘’Satılık’’ afişi, pazarda evinizin tanıtımını yapmak için önemli bir araçtır. Afiş, her gün 24 saat işbaşındadır. Afiş olmazsa insanlar evinizin satılık olduğunu bilemez, dolayısıyla fırsatlar kaçabilir. Bu sayede gayrimenkulünüzün kentte güvenilirliği ile tanınmış firma ve ismin altında pazara sunulduğu en yaygın şekilde anons edilecektir.